Rzepak
- szt.
- 90,00 zł
Używany jako karma/pasza.
Używany jako karma/pasza.
Podane składy mieszanek mogą ulec zmianie w zależności od dostępności składników, nie zmienia to jednak przeznaczenia ani charakteru mieszanki.