Proso

Proso

Używane jako karma/pasza.
Wariant Cena
Proso - 1 kg 5,00 zł
Proso - 10 kg 33,50 zł
Proso - 25 kg 66,00 zł
Cena: 5,00 zł
Podane składy mieszanek mogą ulec zmianie w zależności od dostępności składników, nie zmienia to jednak przeznaczenia ani charakteru mieszanki.